Konsultacje

Odpowiadając na Wasze prośby wprowadziłam możliwość indywidualnych konsultacji. Przeprowadziłam setki rozmów jako rekruter. Do dyspozycji oddaję całą swoją wiedzę i doświadczenie. CV w obecnych czasach wygląda zupełnie inaczej niż jeszcze kilka lat temu. Inne wzory, schematy, klauzule. Pokażę Ci, co rekruterzy biorą pod uwagę robiąc selekcję kandydatów i jakie słowa-klucze warto umieszczać. Jeśli nie korzystasz z profilu na LinkedIn (warto!), zrobię go wspólnie z Tobą i zobaczysz, jak możesz zwiększyć swoje szanse na rynku pracy. Jeśli go masz, wspólnie sprawimy, że zaczniesz budować relacje z rekruterami i szybko osiągniesz wymarzony efekt. Skupię się też na tym, jak przygotować Cię do rozmowy kwalifikacyjnej. Co wybierasz jako pierwsze?

Co inni sądzą o konsultacjach?

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Termin umawiamy indywidualnie tak, żeby pasowało Ci rozmawiać swobodnie. Najszybciej zrobić to via e-mail lub Messenger. Jestem do Twojej dyspozycji każdego dnia między 8:00 a 20:00.

Tak. Jest możliwośc zrobienia przelewu lub płatności PayPal oraz opcja błyskawiczna: BLIK.

Tak, oczywiście. Wystarczy, że napiszesz do mnie na adres: gosia@librain.pl z informacją o zakupie i podasz dane do faktury.