Kim jestem?

Nazywam się Gosia Wasilewska. Całe zawodowe życie wspieram ludzi w trzech obszarach: motywacji, rozwijaniu silnych stron i przygotowywaniu do zmian.

Jestem konsultantką HR, certyfikowaną trenerką biznesu i Scrum Masterem. Jako coach i mentor biorę udział w projektach związanych ze zmianami zawodowej ścieżki (FairIT, Woman Update, Code: Me). Rekrutowałam przez 15 lat. 

Prowadzę szkolenia i warsztaty. 

Lubię różnorodność i wiem, że rozwój to niekoniecznie pionowa ścieżka w górę. Zanim zostałam Dyrektorką HR, pracowałam jako sekretarka, PR-owiec i rzecznik prasowy. Jako studentka pracowałam sprzątając domy w USA. Szukałam swojego miejsca w życiu, by odkryć, że fascynują mnie ludzie. Lubię patrzeć, jak zaglądają w głąb siebie, wyznaczają i realizują ważne dla nich cele, zyskują nową energię. Wspieram ich w tym skutecznie od 9 lat.

Ważne dla mnie jest, żeby każdy Klient otrzymał to, co jest mu potrzebne. Dlatego pracuję w oparciu o swój autorski program, dobierając konkretne narzędzia do celu i możliwości Klienta. Niezależnie od metody pracy, zawsze stosuję standardy i kodeks etyki ICF.

Proponuję Ci wejście w proces prowadzący do zmiany sposobu myślenia, zachowania i wzięcia odpowiedzialności za własne życie. Przecież lepiej spełniać własne niż cudze marzenia!