Intensywny kurs

"IT Rekruter"

KURS PODSTAWOWY

Brakuje nam na rynku osób, które będą umiały skutecznie łączyć pracodawców i kandydatów, stawiając jednocześnie na jakość tego procesu. Agencje rekrutacyjne w trybie pilnym poszukują ludzi, którzy szybko się uczą, potrafią korzystać z narzędzi i szybko odnajdują się w specyficznym słownictwie.

Właśnie dlatego stworzyłyśmy ten intensywny kurs: z myślą o osobach, które w szybkim czasie chcą zacząć pracę jako IT Rekruter. Wiemy, że po ukończeniu tego kursu i krótkiej praktyce, błyskawicznie wejdą na rynek.

Dla kogo jest ten kurs:

 • Dla osób, które chcą się szybko przekwalifikować i zostać rekruterem w branży IT
 • Dla osób, które są zdeterminowane i chcą się rozwijać (i są gotowe do naprawdę intensywnej pracy w trakcie kursu)
 • Dla osób, które chcą wiedzieć więcej i więcej. Każdego dnia. Wiek nie ma tu znaczenia.
 
 

Będzie Ci łatwiej, jeśli:

 • Znasz angielski na poziomie minimum B1
 • Internet nie ma dla Ciebie tajemnic – w tej pracy będziesz ciągle mieć do czynienia z nowymi kanałami, technikami i kandydatami
 • Lubisz pracować w orientacji na cel i na relacje, nie jest łatwo Cię zniechęcić (masz doświadczenie w sprzedaży, HR, biznesie)
 • Zadajesz pytania i szukasz odpowiedzi
 
 

Łącząc wiedzę z zakresu rekrutacji, sourcingu i psychologii daję Ci praktyczne wskazówki jak skutecznie zatrudnić programistów, testerów oraz całe zespoły IT w możliwie krótki sposób.

Korzyści:

 • Zdobędziesz zawód, który jest jednym z najbardziej pożądanych na obecnym rynku pracy
 • Zdobędziesz umiejętności, dzięki którym Twoja kariera i wynagrodzenie może poszybować w górę w zaledwie kilka miesięcy
 • Poznasz ekspertów z branży rekrutacji IT i poszerzysz swoją sieć kontaktów

Program

MODUŁ 1

Sourcer i rekruter

MODUŁ 2

LinkedIn jako podstawa pracy

MODUŁ 3

Przygotowanie do działań sourcingowych

MODUŁ 4

Komunikacja z pasywnym kandydatem

MODUŁ 5

Wyszukiwanie kandydatów: techniki

MODUŁ 6

Warsztat

Dodatkowo otrzymasz:

 • Szablon do przygotowania persony idealnego kandydata
 • Listę wtyczek, które pomogą Ci udoskonalić narzędzia
 • Planer działań sourcingowych
 • Użyteczne gotowe linki do wyszukiwania
 • Gotowy szablon notatki o kandydacie

Metody

Zdecydowałam się poprowadzić ten kurs na żywo, na platformie zoom, żeby móc sprawnie odpowiadać na pytania kursantów i mądrze wprowadzić ich do świata technicznych rekrutacji.
Kurs jest on oparty o moje wieloletnie doświadczenia z rynku IT. Doświadczysz tu specjalistycznego słownictwa, wiedzy i nowych umiejętności, dlatego nastaw się na intensywną pracę własną.


Po każdej części kursu dostaniesz zadania do wykonania, które musisz zaliczyć. Nie ma możliwości przejścia dalej bez ich weryfikacji.

Przez cały czas trwania kursu gwarantowany jest dostęp do chatu – grupy na Facebooku (na Twoje pytania czeka sourcer i rekruter).

Opinie kursantów

Ten kurs to ogromna dawka wiedzy jakiej nie znajdziesz w internetach. Dziewczyny przekazują wiedzę w przystępny sposób, na praktycznych przykładach, Ty siedzisz w domku, pijesz kawkę, zadajesz pytania na żywo… Ale – nie ma obijania się. Naprawdę fajnie i przede wszystkim merytorycznie jest ten kurs poprowadzony. Polecam z całego serca.
Agnieszka
5/5
Brałam udział w wielu szkoleniach w swoim życiu i to był jeden z najlepszych kursów w jakim miałam przyjemność uczestniczyć. To nie klepanie teorii – kurs jest w formie webinarów na żywo, uczestnicy są angażowani w dyskusje, wymianę doświadczeń, pokazywane są różnego rodzaju przykłady z życia zawodowego. Są zadania domowe. Ponadto, są warsztaty na których jest możliwość przećwiczenia i sprawdzenia swoich umiejętności w x-ray czy boolean search. Dziewczyny przygotowały też dodatkowo bardzo dobrej jakości materiały, które można wydrukować i traktować jako ściągę w pierwszej pracy! Tydzień po kursie już brałam udział w rozmowach kwalifikacyjnych i rekruterzy byli pod wrażeniem tego, jaką miałam wiedzę po kursie. Polecam!
Michalina
5/5
Kurs jest otwarciem oczu na nowe możliwości w poszukiwaniu pracy. 100% skuteczności! Pomaga przełamać barierę niepewności i wystartować w rekrutacji do zupełnie nowej branży. To pierwszy kurs, po którym poczułam się tak zmotywowana (nie tylko pod względem samorozwoju, możliwości zdobycia nowej pracy, ale i jako użytkownik mediów społecznościowych). Spotkania na żywo na zoomie robią robotę, bo między kursantami też tworzy się relacja i wzajemne wsparcie
Paulina
5/5

Ten kurs to kompleksowy narzędziownik, dzięki któremu szybko znajdziesz pracę jako Junior IT Rekruter.

Kurs dzieli się na 2 części:

 • pracę „na żywo”, podczas której będzie Cię czekała wiedza praktyczna, omówienie różnych przypadków (case studies) i rozpoczęcie różnych ćwiczeń
 • pracę w domu, czyli trening, trening, trening!
 

Spotkania odbywać się będą we wtorki i czwartki (przez 3 tygodnie) o godzinie 18:00 – 20:00.

Intensywny kurs "IT rekruter"

Najbliższy kurs startuje: 9 kwietnia 2024 (wtorek)

1999 zł

Kurs poprowadzi:
Małgorzata Wasilewska – rekruterka, headhunterka, związana z branżą IT od 20 lat. Budowała zespoły programistyczne dla wielu firm. Nagrodzona Employer Branding Excellence Award za rekrutacyjną kampanię internetową dedykowaną testerom oprogramowania. Obecnie konsultantka HR i właścicielka agencji rekrutacyjnej. Od lat jest trenerką biznesu i coachem kariery, wielokrotnie była mentorką w projektach związanych z rozwojem w branży IT. Prowadzi na Facebooku grupę „Daj się zrekrutować”.
Katarzyna Kiłyk – Talent Sourcerka i Konsultantka ds. rozwoju talentów, specjalizuje się w identyfikowaniu, przyciąganiu i pozyskiwaniu kandydatów o wysokim potencjale. Współpracuje z różnorodnymi podmiotami: od dynamicznych firm po organizacje non-profit i sektor publiczny. Jest zwolenniczką holistycznego podejścia do rekrutacji uwzględniającego szeroki kontekst czynników oraz różnorodność kanałów pozyskiwania talentów.